Matriky

KÜRCHENBÜCHER


                        SOUPIS MATRIK PRO OBLAST ŠTERNBERSKA                         Verzeichnis der Kürchenbüchern im Gebiet Sternberg


                           ŘÍMSKOKATOLICKÁ FARNOST ŠTERNBERK                       Römisch-katholische Pfarrei Sternberg

    LHOTA      Alhütten 

CHABIČOV Gobitschau

      LUŽICE      Luschitz

        LIPINA         Lippein

         STÁDLO          Staadl

STACHOV   Stachendorf

        BABICE         Babitz

DOMAŠOV u Št  Domeschau

HLÁSNICE  Wächterssdorf

TĚŠÍKOV   Zeschdorf


                              ŘÍMSKOKATOLICKÁ FARNOST HORNÍ LODĚNICE                          Römisch-katholische Pfarrei Deutsch Lodenitz

         DÁLOV          Dohle

     HORNÍ ŽLEB       Obergrund

      KRAHULČÍ             Sperbersdorf

    NOVÉ DVORCE    Neuhof


                             ŘÍMSKOKATOLICKÁ FARNOST DOMAŠOV nad BYSTŘICÍ                      Römisch-katholische Pfarrei Domstadtl

               BĚLÁ                 Seibersdorf

HRANIČNÉ PETROVICE Petersdorf   


                                       ŘÍMSKOKATOLICKÁ FARNOST JÍVOVÁ                                    Römisch-katholische Pfarrei Giebau

          POHOŘANY           Pohorsch

              VÉSKA               Weska


                            ŘÍMSKOKATOLICKÁ FARNOST MLADĚJOVICE                         Römisch-katholische Pfarrei Bladowitz

         ŘÍDEČ          Rietsch

      KOMÁROV        Komarn

KRÁKOŘICE  Krockersdorf


                                            ŘÍMSKOKATOLICKÁ FARNOST HUZOVÁ                                     Römisch-katholische Deutsch Hause

       MUTKOV         Mautzendorf


                                     ŘÍMSKOKATOLICKÁ FARNOST PASEKA                                       Römisch-katholische Pfarrei Passek

       KARLOV       Karle

 HAUKOVICE   Haukowitz

  PASECKÝ ŽLEB    Passek Grund


                                ŘÍMSKOKATOLICKÁ FARNOST ÚJEZD U UNIČOVA                                 Römisch-katholische Pfarrei Augezd

           RYBNÍČEK             Ribnik

ŽELECHOVICE  Zelechowitz


                            ŘÍMSKOKATOLICKÁ FARNOST HNOJICE                                  Römisch-katholische Pfarrei Gnoitz

   ŽEROTÍN     Zerotein

ŠTARNOV   Starnau

    JÍLKOV       Jilkendorf

MOR. LODĚNICE  Böhm. Lodenitz

        LIBOŠ         Libusch

   BENÁTKY   Benatek

     KRNOV     Jägersfeld

 PŇOVICE Kniebnitz

   STRUKOV    Strukovitz

      PAPŮVKA       Papuvka Hof


                                ŘÍMSKOKATOLICKÁ FARNOST DOLANY                                Römisch-katholische Pfarrei Dollein

     BĚLKOVICE     Bielkowitz

         TOVEŘ          Towerz

  SAMOTIŠKY   Samotischek

    GEBLOV    Geblersdorf

          VÉSKA            Weska

NOVÉ SADY Neudörfel

  HLUŠOVICE   Hlusowitz


                                 ŘÍMSKOKATOLICKÁ FARNOST BOHUŇOVICE                       Römisch-katholische Pfarrei Boniowitz 

  MOR. LODĚNICE  Böhm- Lodenitz

          LAŠŤANY          Lastian

   TRUSOVICE    Trusowitz

     HLUŠOVICE      Hlusowitz